maanantai 21. elokuuta 2017

Nuoret radalle ravit

1.9.2017
Yksi hevonen saa ravata vain yhdessä lähdössä / ravit
x 3 hevosta  / lähtö / omistaja
x Tasoitusajoon otetaan 16 valjakkoa ja ryhmäajoon 12, eikä lähtöjä jaeta

x Poikkeus avoimet lähdöt, joihin otetaan rajattomasti osallistujia ja jotka jaetaan osallistujien ennätysten mukaan
x Ilmoittautua voi siihen asti että tulokset tulevat

Osallistumiset 
ratakarolus@gmail.com
Otsikolla Nuoriso 1
 muodossa
3v o P.P. Adagio / Kari (DUO) 14,4 -


-
-
-
Lähtö 1. Ryhmäajo avoin 2v lämminverisille 1600 m Karsinta Nuoret radalle
P: 1000v€ + loimi - 800v€ - 600v€ - 400v€ (- 200v€)
-
Lähtö 2. Ryhmäajo avoin 3v lämminverisille 1600m Karsinta Nuoret radalle
p: 1200v€ + loimi - 1000v€ - 800v€ - 600v€ (-400v€)
-
Lähtö 3. Ryhmäajo avoin 4v lämminveriset 1600m Karsinta Nuoret radalle
p: 1400v€ + loimi - 1200v€ - 1000v€ - 800v€ (-600v€)
-
Lähtö 4. Ryhmäajo avoin 3v kylmäveriset 1600m Karsinta Nuoret radalle
p: 1000v€ + loimi - 800v€ - 600v€ - 400v€ (-200v€)
-
Lähtö 5. Ryhmäajo avoin 4v kylmäveriset 1600m Karsinta Nuoret radalle
P: 1200v€ + loimi - 1000v€ - 800v€ - 600v€ (-400v€)
-
Lähtö 6. Ryhmäajo avoin 5v kylmäveriset 1600m Karsinta Nuoret radalle.
p: 1400v€ + loimi - 1200v€ - 1000v€ - 800v€ (-600v€)
-
-
-
Lähtö 1
1. 2v t K. Bella Star / Kari (Duo) ei enn -- 01.20,2 xx -> Finaaliin 
2. 2v t K. Noose Peppi / Jorma (Duo) ei enn -- 01.20,5 ->Finaaliin 
3. 2v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 22,3 - 01.21,1 -> Finaaliin 
4. 2v t Fair Lee Complex / Valfrid (Team Ninitra) 22,4 - 01.22,6 - Finaaliin 
5. 2v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 23,6 - 01.23,6 -> Finaaliin 
6. 2v t Wicked Grace / (ARO) ei enn -- 01.24,2 -> Finaaliin 
7. 2v o K. Nassau Petter / Jani (Duo) ei enn -- 01.25,1
8. 2v o Hawke Ach / (ARO) ei enn -- 01.25,2
9. 2v o Battlemage Ach / (ARO) ei enn -- 01.25,4 
-
Lähtö 2
1. 3v o Not Coming Home / Jasmin (PII) 19,6ake -- 01.17,1 -> Finaaliin 
2. 3v t Lyrique Duán / (ARO) 18,3a -- 01.17,2 ->Finaaliin
3. 3v o Conrad Ach / (ARO) 18,2a -- 01.17,2 ->Finaaliin
4. 3v o Sir Boléro / Ellu (Salta) 17,5ake -> 01.18,1 -Finaaliin
5. 3v t Amelia Ach / (ARO) 19,1a -- 01.18,2 -> Finaaliin 
6. 3v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 22,3 - 01.19,5 x -> Finaaliin
7. 3v o Emmett Burn / Anders (Team Ninitra) 19,4a - 01.19,5
8. 3v t K. Winton Aida / Jani (Duo) 19,1 -- 01.20,2 xx
9. 3v t K. Lizzette Capris / Jorma (Duo) 19,2 -- 01.20,5
Hylätty
3v o Yasyamon / Sami (PII) 19,9ake -- - hll
-
Lähtö 3
1. 4v o Constantine Ach / (ARO) 15,6a -- 01.15,1 x - > Finaaliin 
2. 4v o I'm Perfect Rus / Ellu (Salta) 15,3ake - 01.15,2 - > Finaaliin 
3. 4v t Honey Money / Johanna (PII) 16,2aly -- 01.15,3 - > Finaaliin 
4. 4v o Theotitus / (ARO) 16,5a -- 01.15,4 -> Finaaliin 
5. 4v o K. Mr Magoo / Kari (Duo) 15,2 -- 01.15,5 - > Finaaliin 
6. 4v o K. Nassau Kamp / Jorma (Duo) 18,3 -- 01.16,2 x -> Finaaliin 
7. 4v t Sweetie Fruit / Kaisa (PII) 15,9ake -- 01.17,2
8. 4v t Ironborn Ach / (ARO) 17,3a -- 01.17,4
9. 4v o Ray Nover / Jani (Duo) 17,4 -- 01.18,3 xx
10. 4v o OR'Ambitious Wolfdog / Jasmin (PII) 18,5aly -- 01.18,4 x
Hylätty
4v o Winterfell's Victory / Tuukka (Team Lily) 01.12,9aly - - k
4v o Golden Spring Boy / Eero (Team Lily) 01.12,8aly - - hml
-
Lähtö 4
1. 3v t PII Neilikka / Jonna (PII) 32,2ake -- 01.34,3 -> Finaaliin 
2. 3v o Duanin Noniin / (ARO) ei enn -- 01.34,4 x -> Finaaliin 
3. 3v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 46,2 - 01.34,5 -> Finaaliin 
4. 3v o Woimankoitto / Urmas (Team Ninitra) 45,6 - 01.34,5 -> Finaaliin 
5. 3v t AH Hallakuu / (ARO) 34,5a -- 01.35,4 -> Finaaliin 
6. 3v o AH Barbaari / (ARO) 34,3a -- 01.35,4 x -> Finaaliin 
7. 3v t K. Hipsu Vappu / Jorma (Duo) ei enn -- 01.36,2
8. 3v o Ylihintainen / Jasmin (PII) 35,4ake -- 01.36,2
9. 3vo K.Wigu / Jani (Duo) ei enn -- 01.36,4
10. 3v t Welma / Sylve (Team Ninitra) 44,2 - 01.36,5
11. 3v t Saltan Ruustinna / Ellu (Salta) 38,2ly - 01.37,2 x
12. 3v t Nopsa Aura / Kari (Duo) ei enn -- 01.37,3 
-
Lähtö 5
1. 4v t Menestystarina /Aino (PII) 32,6ake -- 01.29,3 x -> Finaaliin 
2. 4v t Duanin Okariina / (ARO) 30,3a -- 01.29,3 -> Finaaliin 
3. 4v o Saltan Pinkeä / Ellu (Salta) 31,2ake - 01.30,1 -> Finaaliin 
4. 4v t Adinan Kreivitär / Jannica (APR) 46,0 - 01.30,4 x -> Finaaliin
5. 4v o Vehtari Mestari / Jorma (Duo) ei enn -- 01.30,6 -> Finaaliin 
6. 4t Amaryllis / Jasmin (PII) 31,3ake -- 01.31,5
7. 4v o Ruskon Halla-Ukko / (ARO) 32,8a -- 01.31,5 
8. 4v o Duanin Keikarinkukka / (ARO) 29,2a -- 01.33,4 
9. 4v o Laukka-Varma /Jonna (PII) 34,2ake -- 01.34,5
Hylätty
4v t Emali / Magnhild (Team Ninitra) 29,2a - - hml
-
Lähtö 6
1. 5v o Purnin Asessori / Niklas (Team Ninitra) 29,1a - 01.26,5 x -> Finaaliin 
2. 5v o PII Savustus / Amelie (Salta) 24,6ake - 01.27,3 -> Finaaliin 
3. 5v t Saltan Aurinkousva / Ellu (Salta) 31,2ly - 01.28,1 -> Finaaliin 
4. 5v t K. Ilo Alma / Jani (Duo) 36,3 -- 01.29,4 -> Finaaliin 
5. 5v o Purnin Jännitelmä / (ARO) 30,2a -- 01.29,4 -> Finaaliin 
6. 5v t K. Carolin Tilta / Jorma (Duo) 36,2 -- 01.29,6 -> Finaaliin 
7. 5v t Tuomen Lumo / Kari (Duo) 28,6 -- 01.30,5
8. 5v t Utuaatos / Harry (Team Ninitra) 28,5a - 01.31,1
9. 5v t Savun Cancan / (ARO) 30,2a -- 01.31,6
10. 5v t Purnin Valveikas / Anders (Team Ninitra) 29,5a - 01.32,5 x
11. 5v o AH Cetan / (ARO) 26,2a -- 01.33,5 

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti